وکیل سرقت در مشهد

وکیل سرقت در مشهد

سرقت یکی از مهمترین جرایم علیه اموال اشخاص در سطح جامعه به شمار می‌رود. در صورت اثبات جرم سرقت در دادگاه مجازات‌های سنگینی از جنس حبس و شلاق برای فرد مجرم در نظر گرفته می‌شود. سرقت در واقع به معنای ربودن مال دیگری بدون رضایت او است در صورتی که دعوایی علیه شما در خصوص سرقت اقامه شده باشد لازم است پیش از هرگونه تصمیم گیری با یک وکیل مجرب و خبره ارتباط گرفته و برای تبرئه خود از او کمک بخواهید. از سوی دیگر اگر اموالی از شما به سرقت رفته و قصد طرح دعوای کیفری در دادگاه را دارید لازم است برای این کار از مهارت‌های وکیل استفاده موثری داشته باشید. هدف ما در این مقاله این است تا شما را با بهترین وکیل سرقت در مشهد آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

سرکار خانم فرشته محمد حسینی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری، به عنوان یکی از بهترین وکیل های سرقت در مشهد به شمار میروند؛ چرا که طی سالهای کار حقوقی خود بیش از 90درصد پرونده های موکلین ایشان در زمینه های سرقت، جعل، کلاهبرداری،فحاشی و توهین با موفقیت به اتمام رسانده شده‌.

سرقت چیست؟

سرقت در لغت به مفهوم دزدیدن عین مال منقول وابسته به دیگری است. همان گونه که می دانید مال دزدیده شده بایستی منقول باشد و سرقت اموال غیر منقول صحیح نیست.

دزد بایستی عمل دزدی را خردمندانه و آگاهانه انجام دهد. به عنوان مثال چنانچه فردی مالی بر فرض اینکه مال خود او است را بگیرد و در آتی متوجه شود که این مال برای دیگری است ولی آن را بازنگرداند دزدی اتفاق نیفتاده است و شخص دزد به شمار نمی آید.

ثابت نمودن این عمل چالش ها و سختی های خود را دارد و معمولاً از پس کار بلدترین وکیل سرقت بر می آید. بایستی ملاحظه نمایید که در هر جای ایران که هستید بایستی پرونده خود را به بهترین وکیل واگذار نمایید تا جریان پرونده شما را خیلی زود به نتیجه برساند.

انواع سرقت

زمانی که به وکیل سرقت رجوع می کنید وکیل برای شما انواع سرقت را شرح خواهد داد. در قانون دو نوع دزدی معلوم شده است این دو مطابق ماهیت و نوع دزدی که صورت گرفته است و حتی مقدار جرمی که قانون برای آن ها مدنظر گرفته است با هم فرق دارند. این دو نوع جرم عبارت‌اند از:

سرقت حدی

میزان خصوصیات این نوع دزدی در قانون معلوم شده است و مطابق ماده ۱۴ شرط دزدی را از نوع حد می دانند.

سرقت تعزیری

چنانچه از خصوصیات سرقت حدی برخوردار نباشد مطابق حالات و شرایطی می توان آن را تعزیری دانست. در ضوابط ۶۵۱ معمولاً ۵ شرط جهت دزدی تعزیری بیان شده است.

مجازات جرم سرقت

چنانچه دزد یک شخص مسلح باشد حدود ۳ الی ۱۰ حبس به اضافه ۷۴ ضربه شلاق دارد.
چنانچه دزدی به صورت گروهی انجام گرفته باشد و در شب هنگام رخ داده باشد ۵ الی ۱۵ سال حبس به همراه ۷۴ ضربه شلاق دارد.
چنانچه سرقت از بانک، جواهرفروشی و مانند این موارد انجام شود، جرم آن حبس ابد است.
دزدی اموال دولتی حدود ۱ تا ۵ سال حبس دارد.
بکارگیری غیر مجاز از منابع ملی چون برق، گاز یا آب دارای جریمه و ۳ سال حبس است.

وکیل سرقت در مشهد

سه رکن اساسی سرقت

مطابق قانون هر کنشی که جرم به حساب آید بایستی از سه رکن اساسی برخوردار باشد. این سه رکن شامل رکن مادی، رکن معنوی و رکن قانونی است. مطابق این ارکان است که می توان به راحتی جرمی را ثابت یا رد نماید.

رکن مادی

این رکن همان است که زیان مالی و یا جانی به همراه دارد. بدین مفهوم که موقعی یک کنش جرم به حساب می آید که ضرر مالی یا جانی به شخص یا گروهی از اشخاص جامعه وارد نماید. آن مسئله ای که در خصوص دزدی وجود دارد و به راحتی می توان آن را ثابت نمود این است که دزدی مطابق این رکن بنیان گذاری شده است. بدین مفهوم تا زمانی که مالی به سرقت نرود و زیان مادی وارد نشود معمولاً جرمی به اسم دزدی رخ نداده است. در این صورت ثابت کردن این رکن در دادسرا برای یک وکیل سرقت کار سختی به حساب نمی آید.

در این قسمت کار وکیل سرقت اندکی دشوارتر می شود. زیرا که ثابت کردن سوء نیت متهم کار زیاد راحتی نیست و احتیاج به اسناد موثقی دارد. چنانچه در فیلم های متنوع توجه نموده باشید معمولاً وکیل متهم در تلاش است از رکن معنوی وارد شود و اثبات نماید عمل انجام شده در عمل بدون سوء نیت و انگیزه بوده است. در این صورت در محکمه ها چنانچه علل محکمی جهت این موضوع وجود نداشته باشد ثابت کردن رکن معنوی از سخت ترین قسمت های داستان می شود.

رکن قانونی

سومین رکن به رکن قانونی مشهور است و به تشریح قانون از آن کنش می پردازد. مطابق قانون مواقعی که مقنن از اعمال یا ترک فعلی حرف نزده باشد مطلقا نمی توان آن فعل یا ترک آن را جرم به حساب آورد. به تعبیر ساده تر زمانی که یک فعل جرم به حساب می آید که علت راستی و گواه آن در قانون وجود داشته باشد. در دادگاه، دادرس و وکیل تلاش می کنند مطابق ماده ۲۶۷ قانون مجازات اسلامی کنش را مورد ارزیابی قرار دهند.

مرکز حقوقی راهکار با مدیریت وکیل فرشته محمد حسینی

در این صورت وکیل سرقت بایستی مطابق این ضوابط و نگرش قانون از این فعل، تلاش نماید جرم را ثابت و یا آن را رد نماید.

یک وکیل متبحر و کار بلد بایستی بتواند مطابق موارد ذکر شده در این مبحث و مطابق این ارکان از موکل خود در دادگاه به راحتی دفاع نماید. در این صورت برعکس چیزی که از نگرش همه به چشم می آید دزدی یک جرم راحت و مشخصی نیست و بسیار چالش برانگیز است.

وظایف وکیل سرقت

سؤالی که امکان دارد برای هر کسی پیش آید این است که وکیل سرقت چه اموری انجام می دهد؟ همان گونه که می دانید سرقت علیرغم پندار عموم خیلی چالش برانگیز است. همچنین ثابت نمودن اینکه عمل سرقت در قانون مستحق مجازات است کار پیچیده ای است. یک وکیل دزدی کلیه جزئیات و اقداماتی که در قانون مجازات اسلامی مطابق آن سرقت را جرم می داند بایستی بداند. در این صورت شخصی به علت سرقت اموالش به دادگاه شکایت ببرد فقط این نوع وکیل می تواند اثبات نماید که کار متهم پرونده در قانون جرم به حساب می آید یا نه؟

بهترین زمان مشاوره حقوقی با وکیل سرقت

یکی از مهم ترین خدمات وکیل سرقت عرضه مشاوره به مراجعه کنندگان خود است. جرم دزدی از زمان های قدیم تا به امروز وجود داشته است و هیچ وقت هم از بین نرفته است. این مسئله هم سبب شده تا قانون مقنن کشور ما بر طبق شرعیات دین اسلام، ضوابط تقریباً جدی و سختگیرانه ای را در مسیر چنین جرم هایی در نظر بگیرد. ضوابط تقریباً سخت و جزئی وابسته به جرم دزدی به گونه ای هستند که خیلی از مردم از آن‌ها مطلع هستند. به منظور اینکه بتوانند آگاهی و اطلاعات تقریباً کاملی در این حیطه کسب کنند بایستی از وکیل سرقت یاری و کمک بگیرند.

در جلسه های مشاوره حقوقی با وکیل دزدی، اشخاص به آسانی میتوانند کلیه پرسش ها و ابهامات خود را از این وکیل کار بلد و متبحر سؤال کنند. همچنین راه کار مطلوبی را جهت برطرف نمودن این مسائل و پرسش ها بیابند. در حال حاضر مشاوره حقوقی با این وکیل به وسیله آنلاین و حتی تلفنی هم مقدور است. اشخاص می توانند در هر موقعیت و زمانی که هستند در خصوص پرونده خود با وکیل تماس حاصل نمایند و از خدمات وکیل سرقت بهره مند شوند.

هزینه وکیل سرقت چقدر است؟

سؤالی که ممکن است برای هر کسی در راستای پرونده های دزدی پیش آید این است که هزینه وکیل سرقت چقدر است؟ پرونده های دزدی شامل اقسام متعددی بوده و هر کدام از آن‌ها هم از چالش ها و سختی های ویژه خود برخوردار هستند. بدین علت نمی توان هزینه مشخصی و ثابتی را برای حق الزحمه وکیل در نظر گرفت. شما می توانید با رجوع به مجموعه های معتبر که در این حیطه مشغول به فعالیت هستند و دارای وکیل های پایه یک دادگستری متبحر هستند با شرح پرونده خود از هزینه وکیل سرقت آگاهی یابید.

وکیل سرقت همان وکیل دعاوی کیفری است که در جرایم سرقت وکیل سرقت نامید می‌شود، هر گاه سرقتی رخ بدهد یعنی مال غیر منقول شخصی ربوده شود و فرد می‌تواند برای پیگیری و بررسی پرونده از یک وکیل سرقت کمک بگیرد.

سرقت مصداق‌های زیادی دارد و این نوع جرم با اموال و دارایی‌های فرد ارتباط دارد و شخص سارق بدون اجازه فرد اموال و دارایی او را می‌رباید و ضرر و زیانی به صاحب اموال وارد می‌کند.

دریافت مشاوره حقوقی با وکیل سرقت در مشهد

مشاوره حقوقی با وکیل سرقت در مشهد ضروری است زیرا اثبات جرم دزدی برای شاکی و اثبات بی گناهی برای متهم کار دشواری می‌باشد و یک وکیل متخصص و مجرب می‌تواند به افراد کمک کند تا با استفاده از مدارک وجود و ماده‌های قانونی جرم دزدی را در دادگاه به اثبات برسانند.

به طور کلی قبل از تنظیم شکایت نامه مشاوره حقوقی با وکیل سرقت در مشهد لازم است زیرا اطلاعات جامعی درباره ماده‌های قانونی و روش‌های حل پرونده و اثبات جرم در دادگاه به شما ارائه می‌دهر و شما با اگاهی کامل می‌توانید در دادگاه اقامه دعوی کنید.

وکیل فرشته محمد حسینی، یکی از بهترین وکلای مشهد در زمینه ی سرقت می باشند، که با انتخاب ایشان، می توانید از حقوق خود به بهترین نحو دفاع کرده و به نتیجه مطلوب در پرونده خود دست یابید.

به پایان این مطلب از مرکز حقوقی راهکار رسیدیم اگر در خصوص وکیل سرقت در مشهد و مشاوره با ایشان نیاز به کسب اطلاعات بیشتری دارید می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از آن‌ها راهنمایی بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *