مشاوره حقوقی طلاق|راهکار

امروزه با بالا رفتن آمار طلاق توافقی و غیر توافقی در سطح کشور و همچنین مسائل و مشکلات متعددی که در این حوزه وجود دارد مشورت گرفتن از یک وکیل با سابقه و حرفه ای برای اقدام به طلاق لازم به نظر میرسد.

حساسیت هایی که اشخاص در این حوزه قائل هستند و همچنین پیچیدگی قوانین و مقررات حقوق خانواده و به روز رسانی هایی که هم توسط قانونگذار و هم از رویه های قضایی صورت میگیرد به ریسک های این حوزه افزوده است.

پس به تنهایی و بدون داشتن دانش حقوقی بسیار دشوار است که بخواهیم این مسیر را طی کنیم. پس برای اینکه از میزان خطرپذیری خود بکاهیم و از تلف شدن وقت و هزینه خود جلوگیری کنیم بهتر است پیش از اقدام به طلاق یا در حین آن با وکیل متخصص طلاق مشورت کنیم.

مشاور حقوقی طلاق کیست؟

شخصی که به عنوان مشاور در این حوزه فعالیت میکند علاوه بر تخصص و تسلطی که باید به قوانین و مقررات وضع شده در این حوزه داشته باشد، لازم است تجربه کافی هم داشته باشد و این تجربه با داشتن سابقه چنین پرونده هایی به دست می آید و چنین فردی آگاهی لازم به رویه های قضایی را هم دارد.

در این صورت است که شما میتوانید با اطمینان خاطر برای بررسی و حل مشکلات خود به چنین مشاور حقوقی خانواده ای مراجعه نمایید.

مشاور حقوقی در ابتدا باید به تمام جزئیاتی که بین زوجین رخ داده است و سند ازدواج ایشان را به دقت بررسی کند تا بتواند بهترین راهکارها به آنها پیشنهاد دهد.

پس در اولین جلسه مشاوره خود به صورت کامل و با تمام جزئیات مشکل خود را برای وکیل یا مشاور حقوقی خود تشریح کنید زیرا ممکن است مسائل کوچکی که از چشم ما دور مانده است سبب راه حلی باشد تا بتوانید مسیر دادگاه را به نحوی که نفع شما است ، پیش ببرید.

مشاوره حقوقی برای طلاق توافقی

یکی از روش هایی که زوجین میتوانند با بررسی های قبلی بین خود از آن استفاده کنند تا دردسر کمتری در مراجع قضایی داشته باشند طلاق توافقی میباشد.

طلاق توافقی یکی از آپشن هایی هست که قانونگذار طراحی کرده تا به زوجین کمک کند با کشمکش های کمتری به رابطه زناشویی خود پایان دهند و این کار با سرعت بیشتری پیش برود.

دادگاه در این صورت گواهی عدم سازش را صادر کرده و دیگر نیازی به اقدامات دیگر برای دریافت این گواهی نیست و حضانت فرزندان که برای پدر و مادر از اهمیت بالایی برخوردار است با توجه به توافقی که از پیش داشته اند حل میشود و کودکان شما آسیب کمتری میبینند.

نقش مشاور حقوقی طلاق توافقی در این مسئله این است که با ارائه راهنمایی هایی که در این زمینه میکند و با توجه به تجربیاتی که در این زمینه دارد به راحتی هرچه تمام تر شما کمک کند.

مشاوره حقوقی طلاق به صورت تلفنی و آنلاین

با توجه به پیشرفت روز به روز تجهیزات، جامعه انسانی به سمتی حرکت میکند که استفاده از ابزار به کمک آنها آمده تا بتوانند از وقت خود بیشترین استفاده را ببرند.

ترافیک این روزهای شهرهای بزرگ مانند تهران هر روزه زمان زیادی از مردم را اشغال میکند. پس طبیعی است که مشاوره حقوقی نیز مانند باقی امور علاوه بر امکان مراجعه حضوری به صورت های دیگر نیز قابل استفاده باشد و بتوان از خدمات آنها بهره مند شد.

مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی روشهای دیگر بهره مندی از خدمات حقوقی میباشد که امروزه وجود آنها لازم است. با عنایت به این که خود مسئله طلاق و کشمکش هایی که در خانواده ایجاد میکند سبب میشود که افراد نتوانند با مراجعه حضوری به دفاتر وکالت و یا موسسات حقوقی مشکل خود را برطرف نمایند و نیاز به یک جلسه مشاوره تلفنی یا آنلاین دارند.

موسسه حقوقی راهکار توانسته است ، با ایجاد امکانات لازم برای برگزاری باکیفیت جلسات تلفنی و آنلاین امکان اینکه بتوانید از خدمات حقوقی به راحتی برخوردار شوید را فراهم کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *