وکیل شرب خمر در مشهد

وکیل شرب خمر در مشهد

در این مقاله قصد داریم تا بهترین وکیل شرب خمر در مشهد را به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید. شرب خمر و یا مصرف مشروبات الکلی در ایران جرم بزرگی بوده و مجازات های سنگینی برای مجرمین آن در نظر گرفته شده است؛ لذا افرادی که به هر دلیلی از قبیل ساخت شرب خمر، مصرف و یا توزیع آن درگیر این پرونده ها شده اند، عاقلانه ترین کار آن است که پیگیری پرونده خود را به بهترین وکیل شرب خمر بسپارند زیرا وکیل می تواند در این زمینه به متقاضیان و یا متهم پرونده کمک کند و مجازات این جرائم را تا حد امکان کاهش دهد.

سرکار خانم فرشته محمد حسینی وکیل پایه یک دادگستری، سال ها سابقه وکالت در مشهد را دارند. ایشان در حوزه دعاوی شرب خمر به صورت تخصصی فعالیت می کنند و تسلط کاملی بر قوانین مربوط به این دعاوی دارند و به عنوان یکی از بهترین وکلای شرب خمر در مشهد شناخته می شوند.

شرب خمر چیست؟

به طور عامیانه به مصرف مشروبات الکلی و هر مایعی که باعث مستی در فرد شود شرب خمر گفته می‌شود.

طبق قوانین ایران هر مایعی که مصرف و نوشیدن آن باعث مستی و بی اختیاری در فرد شود و با مصرف آن، شخص حالت طبیعی خود را از دست بدهد به آن خمر گفته می شود چه آن مایع خالص باشد یا ناخالص و کم باشد یا زیاد.

در قانون مجازات اسلامی حد شرب خمر برای مسلمانان هشتاد ضربه شلاق تعیین شده است و برای افراد غیر مسلمان (در صورت تظاهر به مصرف مشروبات الکلی در ملا عام) مجازات تعزیر مشخص شده که شامل حبس و جزای نقدی می شود.

بهترین وکیل شرب خمر در مشهد

وکیل شرب خمر به پرونده هایی که فرد به مجازات شراب خواری متهم شده است رسیدگی می‌کند و شما را در مسیر پردردسر پرونده‌های کیفری یاری خواهد کرد تا از نگرانی ها و دغدغه های شما نسبت به مجازات های کیفری و سوپیشینه های کیفری بکاهد.

وکیل مشروبات الکلی راهکار به شما این اطمینان را می‌دهد که در روند فرسایشی و پر استرس دادگاه شما از تمام حقوق قانونی خود برای اثبات بی‌گناهی بهره می‌برید.

وکیل شرب خمر در مشهد

مصرف مشروبات الکلی در کشور ما مجازات شلاق دارد و افراد متهم می‌توانند از طریق وکیل برای شرب خمر با توجه به مستندات پرونده از خود دفاع کنند و رای برائت را از محکمه بگیرند، بهتر است که در اولین فرصت به وکیل شرب خمر مراجعه نموده و پیگیری جریان پرونده خود را به وی بسپارید.

وکیل شرب خمر در مشهد

نکته‌ای که باید به آن دقت کنید این است که تخصص و تجربه یک وکیل متخصص کیفری در این زمینه از اهمیت بسزایی برخوردار است و می‌تواند به نحو چشمگیری از ضایع شدن حقوق شما جلوگیری نماید. بنابراین این موضوع اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت.

وکیل شرب خمر در مرکز حقوقی راهکار میتواند بهترین همراه در مسیر روند پرونده شما باشد.

در دادگاه شرب خمر چه بگوییم؟

این سوال بسیار کلی است و باید دید که شخص در چه مرجله و در چه وضعیتی است تا بتوان جواب درستی داد.

اینکه در دادگاه شرب خمر چه بگوییم، بسته به این که در کدام مرحله رسیدگی هستیم، اقرار کرده و یا نکرده‌ایم و در هنگام دستگیری چه اتفاقاتی افتاده است، تغییر می‌کند.

برای گرفتن یک نتیجه درست بهتر از از همان ابتدای پرونده با وکیل شرب خمر در ارتباط باشیم، تا بدون مشکل پرونده به نتیجه برسد.

یک وکیل شرب خمر چه کمکی به شما می کند؟

زمانی که شما به اتهام جرم شرب خمر توسط نیروی انتظامی دستگیر می‌شوید و یا حین رانندگی تست الکل شما مثبت می‌شود در این زمان است که شما نیاز به یک وکیل خوب خواهید داشت.

مرکز حقوقی راهکار با مدیریت وکیل فرشته محمد حسینی

یک وکیل با تجربه در زمینه امور کیفری با آماده کردن لایحه دفاعیه شرب خمر؛ به شما کمک می‌کند که در مسیر پرونده خود تمام اقدامات لازم در جهت دفاع شما در محکمه انجام شود که نهایتا حکم برائت از دادگاه صادر شود.

در این زمان است که فرد متهم به مصرف شرب خمر می تواند با مشاوره گرفتن از وکیل شرب خمر در مورد نحوه‌ی دفاعیه خود از این مجازات تعیین شده راهنمایی های لازم را بگیرد.

شرایط عفو شرب خمر

در شرایطی که متهم از مصرف مشروبات الکلی اظهار پشیمانی کند و از این عمل خود توبه نماید قاضی مختار است که از ولی امر تقاضای عفو نماید یا مجازات حد یا همان شلاق را برای متهم اجرایی کند.

منظور از ولی امر نیز مقام معظم رهبری است که طبق قانون مجازات اسلامی در یکسری از جرایم خاص و اکثر جرائم حدی مثل شرب خمر حق عفو و بخشودگی مجرم را بنا به پیشنهاد قاضی پرونده کیفری دارد.

در ماده ۲۱۹ ذکر شده است که دادگاه نمی‌تواند نوع، میزان و کیفیت حدود شرعی را تغییر دهد یا مجازات را کم یا ساقط یا تبدیل نماید در جرم شرب خمر از طریق عفو و توبه این مجازات ها قابل اسقاط، تبدیل یا تقلیل هستند.

جریمه نقدی خوردن مشروبات الکلی

مجازات شرب خمر حد است که آن ۸۰ ضربه شلاق بوده و مصرف علنی آن در معابر نیز علاوه بر مجازات شلاق ۲ الی ۶ ماه حبس به دنبال دارد.

ولیکن در ماده ۷۰۲ قانون مجازات اسلامی گفته شده هرکس مشروبات الکلی را بسازد یا بخرد یا بفروشد یا در معرض فروش قرار دهد یا حمل یا نگهداری کند یا در اختیار دیگری قرار دهد، به حبس از ۶ ماه تا یک سال زندان تعیین و تا ۷۴ ضربه شلاق و نیز پرداخت جزای نقدی به میزان پنج برابر ارزش عرف کالای یاد شده محکوم می‌شود.

مرکز حقوقی ملکبانان با مدیریت وکیل فرشته محمد حسینی

همچنین در ماده ۷۰۳ وارد نمودن مشروبات الکلی به کشور قاچاق محسوب می‌شود و وارد کننده صرف نظر از میزان آن به ۶ ماه تا ۵ سال حبس و تا ۷۴ ضربه شلاق و نیز پرداخت جزای نقدی به میزان ده برابر ارزش عرفی کالای مذکور محکوم می‌شود.

علاوه بر این نیز در ماده ۷۰۴ آمده دایر نمودن محلی برای استعمال مشروبات الکلی و یا دعوت مردم به آنجا، از ۳ ماه تا ۲ سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق و یا از یک میلیون و پانصد هزار ریال تا دوازده میلیون ریال جزای نقدی یا هر دوی آنها محکوم خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *