درباره مرکز حقوقی راهکار

در محاکم قضایی کشور ما چیزی بیش از 16 میلیون پرونده قضایی وجود دارد.هرچند وجود چنین حجم عظیمی از پرونده های قضایی ،می تواند دلایل بسیار زیادی داشته باشد، اما طبق نظر بسیاری از کارشناسان، یکی از مهم ترین دلایل این مسئله ،عدم آگاهی عموم مردم از قوانین و مباحث حقوقی می باشد.
به خاطر همین بی اطلاعی و ناآگاهی مردم از قانون و مباحث حقوقی، حجم وسیعی از پرونده های حقوقی و کیفری در محاکم قضائی شکل گرفته است که تبعات مخرب اجتماعی، اقتصادی و روانی بسیار زیادی را بر پیکره جامعه وارد می کند.
ما در مرکز حقوقی راهکار به عنوان بخش کوچکی از جامعه قصد داریم تا از کنار این مسائل بی تفاوت عبور نکنیم، و در حد وسع و بضاغت خودمان در حل اینگونه مشکلات و مسائل اجتماعی قدمی برداریم.
مرکز حقوقی راهکار یک مجموعه حقوقی است که با بهره گیری از وکلای متخصص و حرفه ای در حوزه گسترده ای از مباحث حقوقی خدمات وکالتی و مشاوره ای را به هم وطنان عزیز ارائه می دهد وهمچنین با تولید و انتشار محتوای آموزشی حقوقی نقش موثری در آگاه سازی و آموزش حقوقی عموم افراد جامعه ایفاء می کند.
ما در مرکز حقوقی راهکار به دنبال این هستیم، تا با تولید و انتشار آموزش های حقوقی باکیفیت به صورت کاملا رایگان، مردم را به زبانی بسیار ساده با قانون و مباحث حقوقی آشنا کنیم
همچنین تمام سعی مان را می کنیم تا بتوانیم با استفاده از وکلای متخصص،
بهترین و با کیفیت ترین خدمات حقوقی را به موکلین خود ارائه دهیم.
در مرکز حقوقی راهکار هیچ فردی برای دریافت مشاوره اولیه هزینه ای پرداخت نمی کند و اولین جلسات مشاوره ما به صورت کاملا رایگان برگزار خواهد شد.
اگر شما نیز مشکلی حقوقی دارید برای رزرو یک جلسه مشاوره حضوری والبته رایگان با ما تماس بگیرید.
لطفا آموزش های ما را در شبکه های اجتماعی و سایتمان دنبال کنید
و مرکز حقوقی راهکار را به تمام کسانی که دوستشان دارید معرفی کنید
امیدواریم با خدماتی که ارائه می دهیم گامی هرچند کوچک در فرهنگ سازی و آگاه سازی حقوقی افراد جامعه و درنتیجه کم شدن حجم عظیم پرونده های قضایی برداشته باشیم.